Polska, czworak, 1569

Polska, czworak, 1569

Polska, czworak, 1569

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 21:13:19
129757
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, czworak, 1569, Wilno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas'13 10SA40-3 (R), Kop. 3315 (R1)

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 1357

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  490 zł
5)  450 zł
6)  440 zł
7)  420 zł
8)  400 zł
9)  270 zł
10)  250 zł
11)  230 zł
12)  220 zł
13)  210 zł