Polska, medal z 1916 roku wybity na 125. rocznicę Wiekopomnej Uchwały Konstytucji 3 maja 1791

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:38:02
129755
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal z 1916 roku wybity na 125. rocznicę Wiekopomnej Uchwały Konstytucji 3 maja 1791, Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu napis w siedmiu wierszach: NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3 GO MAJA 1791 R, sygnatura W.T.NUM. (Warszawskie Towarzystwo Numizmatyczne)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal srebrzony 28 mm
Literatura: Strzałkowski 340

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1415

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  100 zł
7)  90 zł