Francja, medal zaślubinowy, 1725

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:36:30
129883
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, medal zaślubinowy, 1725, autorstwa Vivier'a, Aw: Popiersie w prawo, na ramieniu sygn. Du Vivier, w otoku napis LUDOVICUS XV REX CHRISTIANISSIMUS, Rw: Królowa (Maria Leszczyńska) z berłem siedząca na tarczy z trzema liljami (średniowieczna flaga Francji), nad nią anioł, trzymający wieniec i pochodnię, u góry napis SPES MATURE FELICITATIS, u dołu w odcinku napis XXV AUGUSTI M DCC XXV
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 41 mm brąz, pięknie zachowany

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 312

1)  420 zł
2)  410 zł