wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety Śląskie Średniowiecza

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:34:12
129774
Opis: wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety Śląskie Średniowiecza, reedycja wydana przez PTA Warszawa 1968
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 19 stron tekstu + 46 tablic, format ok. B5, oprawa broszurowa

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 565

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  100 zł
4)  100 zł
5)  60 zł