Rosja, 5 kopiejek, 1782 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1782 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1782 EM

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:29:36
201576
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, 5 kopiejek, 1782 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna, bardzo ładne
Literatura: Diakov 449, Bitkin 633, Brekke 246

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 159

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  130 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  60 zł