Niemcy, 5 marek, 1928/A

Niemcy, 5 marek, 1928/A

Niemcy, 5 marek, 1928/A

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:27:41
129880
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 5 marek, 1928/A, Berlin, Dąb
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 25, Jaeger 331

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 261

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  180 zł
4)  165 zł