Niemcy, 1/12 talara, 1812 SGH

Niemcy, 1/12 talara, 1812 SGH

Niemcy, 1/12 talara, 1812 SGH

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:27:18
129813
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August I 1806-1827, 1/12 talara, 1812 SGH, Drezno
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładna
Literatura: AKS 39

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 132

1)  50 zł
2)  48 zł