Niemcy, 1/24 talara, 1690 I-K

Niemcy, 1/24 talara, 1690 I-K

Niemcy, 1/24 talara, 1690 I-K

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:26:32
129809
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy III 1680-1691, 1/24 talara, 1690 I-K, Drezno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładna
Literatura: Kahnt 616, Merseburger 1289

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 227

1)  65 zł
2)  60 zł