Niemcy, 2 marki, 1901 A

Niemcy, 2 marki, 1901 A

Niemcy, 2 marki, 1901 A

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:25:46
129878
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 2 marki, 1901 A, Berlin, wybite na 200. rocznicę ustanowienia Królestwa Prus
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 136, Jaeger 105

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 134

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł