Niemcy, 1/2 silber groschen, 1849 A

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:25:00
201573
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, 1/2 silber groschen, 1849 A, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: AKS 87

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1888

1)  48 zł
2)  46 zł