Mołdawia, grosz

Mołdawia, grosz

Mołdawia, grosz

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:11:12
129923
Opis: Mołdawia - Stefan IV 1517-1527, grosz, Aw: Tarcza z głową wołu na wprost, w otoku napis IW CTEФANA BOEBOДA ГOCПO, Rw: Tarcza z podwójnym krzyżem, w otoku napis ДAР... [ЗEMЛН MОЛДAB] ...CKOH
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.92 g, resztki grynszpanu, patyna
Literatura: MBR 762

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 363

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  180 zł