Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, 1540

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:08:54
129850
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Hermann von Brüggenei-Hasenkamp 1535-1549, szeląg, 1540, Rewal, "piki" pomiędzy skróconą datą 40
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Haljak 147a

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 247

1)  60 zł