Polska, gulden, 1923

Polska, gulden, 1923

Polska, gulden, 1923

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:02:23
201571
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, gulden, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 516, Jaeger D.7, Parchimowicz 61a

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 180

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  100 zł
6)  90 zł