Polska, półtalar, 1775

Polska, półtalar, 1775

Polska, półtalar, 1775

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 21:42:50
129949
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półtalar, 1775, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Plage 360, w cenniku Berezowskiego 40 złotych

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 548

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  2 100 zł
4)  2 000 zł
5)  2 000 zł
6)  1 900 zł
7)  1 800 zł
8)  1 300 zł