Polska, 1/6 talara (4 grosze), 1762/EDC

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 21:40:55
129797
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, 1/6 talara (4 grosze), 1762/EDC, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 565, Merseburger 1759

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 235

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł