Polska, 1/24 talara (grosz), 1757 IDB

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 21:40:32
129805
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, 1/24 talara (grosz), 1757 IDB, Drezno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładna
Literatura: Kahnt 592

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 300

1)  135 zł
2)  130 zł