Polska, 1/12 talara, 1698 EPH

Rozpoczęcie: 12-09-2016 18:00
Zakończenie: 22-09-2016 21:35:56
Polska, 1/12 talara, 1698 EPH

Polska, 1/12 talara, 1698 EPH

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 21:35:56
129811
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety sasko-polskie, 1/12 talara, 1698 EPH, Lipsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 187

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 89