Polska, ort, 1662

Polska, ort, 1662

Polska, ort, 1662

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 21:33:15
129753
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - miasto Gdańsk, ort, 1662, Gdańsk, z herbem “Lewek” w tarczy dzielącym datę 16-62
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 294.I.a, Kop. 7630 (R2)

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 234

1)  500 zł
2)  500 zł