Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 21:24:03
129178
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1601, Wschowa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.01.1.b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 178

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  95 zł