Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 21:22:54
129174
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1595, Wschowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.95.4.c (R)

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 180

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  145 zł
4)  125 zł
5)  90 zł
6)  80 zł