Cesarstwo Rzymskie, denar, 224
Zakończenie: 22-09-2016 20:43:48
129139
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer 222-235, denar, 224, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C M AVR SEV ALEXAND AVG; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający wiązkę piorunów i berło, P M TR P III COS P P |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 3.31 g, patyna |
Literatura: | RIC 35 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 139