Republika Rzymska, denar, 154 pne

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 20:39:58
129865
Opis: Republika Rzymska - C. Scribonius 154 pne, denar, 154 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w lewo, zza nią krzyżyk, Rw: Rw: Dwaj dioskurowie galopujący na koniach w prawo, pod nimi C SCR / ROMA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.75 g, patyna barwy morskiej
Literatura: Crawford 201/1

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 195

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  360 zł
4)  240 zł