Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne
Zakończenie: 22-09-2016 20:39:35
129147
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Troas - Dardanos, brąz, IV-III w. pne, Aw: Jeździec w prawo; Rw: Kogut stojący w prawo, przed nim ΔΑΡ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 1.42 g |
Literatura: | SNG Cop. 299, Sear 4081 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 128