Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 20:39:35
129147
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Troas - Dardanos, brąz, IV-III w. pne, Aw: Jeździec w prawo; Rw: Kogut stojący w prawo, przed nim ΔΑΡ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 1.42 g
Literatura: SNG Cop. 299, Sear 4081

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 119

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł