Grecja i posthellenistyczne, brąz, II w. pne
Zakończenie: 22-09-2016 20:38:26
129151
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Pergamon, brąz, II w. pne, Aw: Głowa Asklepiosa w prawo; Rw: Wąż wijący się wokoło kamienia omphalos, po bokach ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 7.88 g, jasna patyna |
Literatura: | SNG France 1803-1827, Sear 3967 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 93