Grecja i posthellenistyczne, brąz, II w. pne

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 20:38:03
129152
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Pergamon, brąz, II w. pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo; Rw: Trofeum, po bokach ΑΘΗΝΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 6.94 g, kontrmarka na awersie
Literatura: SNG Cop. 393-395, Sear 3960

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 215

1)  65 zł
2)  60 zł