Grecja i posthellenistyczne, brąz, II w. pne
Zakończenie: 22-09-2016 20:35:45
129148
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Frygia - Apameja, brąz, II w. pne, Aw: Głowa Zeusa w prawo; Rw: Statua Artemis Anaitis na wprost, po bokach ΑΠΑΜΕΙ / ΗΡΑΚΛΕΙ ΕΓΛΟ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 9.19 g, zielona patyna |
Literatura: | SNG Cop. 183, Sear 5121 var. |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 121