Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Cesarstwo Rzymskie, antoninian
117478
Aw: Popiersie w prawo i napis IMP C M CL TACITVS AVG, Rw:... | II- |
90 zł szac. 150 zł 131 wyświetleń |
1 | zakończona | |
117481
Aw: Popiersie w prawo i napis IMP PROB-VS PF AVG, Rw: Pom... | II |
90 zł szac. 150 zł 227 wyświetleń |
1 | zakończona | |
117492
Aw: Popiersie w prawo i napis IMP C C VAL DIOCLETIANVS PF... | II+ |
90 zł szac. 150 zł 404 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
97872
seria GS, numeracja 2675199 | I |
95 zł szac. 100 zł 447 wyświetleń |
3 | zakończona | |
117474
Aw: Popiersie w prawo i napis IMP C AVRELIANVS AVG, Rw: S... | II |
95 zł szac. 125 zł 601 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913
117178
sygnowany W JASTRZĘBOWSKI, Aw: W wieńcu napis w pięciu wi... | III- |
95 zł szac. 50 zł 523 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw nienadanych medali nagrodowych
117203
1. medal sygnowany W.G. (Wiktor Gontarczyk) z zawodów dru... | II/II- |
95 zł szac. 60 zł 284 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 10 akcji po 1.000 marek każda ''Bank Kredytowy w Warszawie'', 1921
117245
numery 096711 do 096720 | II+ |
100 zł szac. 100 zł 268 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal patriotyczno-religijny wybity na pamiątkę Unii w Horodle, 1861
117012
Aw: Jadwiga i Jagiełło, napis wokoło POŁĄ. LITWY I RUSI Z... | II- |
100 zł szac. 125 zł 379 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal jednostronny z Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie 1894 r, 1894
117016
niesygnowany, Postacie wieśniaków w strojach ludowych ze ... | II- |
100 zł szac. 125 zł 315 wyświetleń |
3 | zakończona |