Zakończenie: 02-07-2015 20:30 ÷ 22:40
Polska, 10.000 złotych, 1988
87719
Jan Paweł II | I/I- |
360 zł szac. 400 zł 248 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Rosja, pamiątkowa odznaka, 1877-1878
116403
na stronie głównej punca srebra 84 i inicjały wytwórcy, z... | III |
360 zł szac. 600 zł 531 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 10.000 złotych, 1989
87720
Jan Paweł II | I/I- |
340 zł szac. 400 zł 174 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, ort, 1615
116337
mała głowa z szeroką kryzą, łapa niedźwiedzia w tarczy, n... | III |
330 zł szac. 500 zł 233 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1982
87689
Ochrona Środowiska - Niedźwiedź | I- |
330 zł szac. 250 zł 157 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1912 ЭБ
116290
| II- |
320 zł szac. 400 zł 432 wyświetleń |
6 | zakończona | |
RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich, "Tobruk"
116402
na stronie odwrotnej punca srebra 800 i numer 1814, srebr... | I- |
320 zł szac. 500 zł 850 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Dwuczęściowa odznaka pamiątkowa Związku Towarzystw Powstańców i Wojaków "Powstaniec Broni", 1927
116302
| III+ |
310 zł szac. 400 zł 1010 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Pomorze, grosz, XV w.
114284
Aw: Gryf kroczący w lewo, między łapami kółko, MONETA GRI... | III+ |
300 zł szac. 500 zł 387 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, ort, 1657
87803
litery S - CH (inicjały Stanisława Chrząstowkiego) po bok... | III |
300 zł szac. 300 zł 377 wyświetleń |
6 | zakończona |