Polska, ort, 1657

Polska, ort, 1657

Polska, ort, 1657

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 21:36:40
87803
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, ort, 1657, Kraków, litery S - CH (inicjały Stanisława Chrząstowkiego) po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: drobne uszkodzenie na obrzeżu

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 374

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  220 zł
6)  180 zł