Polska, ort, 1653

Polska, ort, 1653

Polska, ort, 1653

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 21:35:50
116379
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, ort, 1653, Poznań, prosta tarcza herbowa na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Tyszk. 4 Mk

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1383

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  600 zł
4)  290 zł
5)  260 zł
6)  240 zł