Polska, talar, 1632

Polska, talar, 1632

Polska, talar, 1632

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 21:13:20
116330
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, talar, 1632, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w prawo, poniżej herb Półkozic i napis wokoło SIG III D G REX POL M D LIT RVS PRVS MASO, Rw: Tarcza herbowa i wokoło napis
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.09 g, ciemna patyna
Literatura: Dostych 32.1.11 (R5), Dav. 4316, Tyszk. 8 Mk

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1415

1)  2 800 zł
2)  2 700 zł
3)  2 700 zł
4)  2 500 zł
5)  2 400 zł
6)  2 100 zł
7)  1 500 zł