Pomorze, grosz, XV w.

Pomorze, grosz, XV w.

Pomorze, grosz, XV w.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 20:50:00
114284
Opis: Pomorze - Gryfia, grosz, XV w., Aw: Gryf kroczący w lewo, między łapami kółko, MONETA GRIPESWO, Rw: Tarcza na tle długiego krzyża, nad nią kółka, DA-LAV-DEN-DEO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.53 g, rzadki
Literatura: Dbg-P. 213c, Kop. 8473c

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 387

1)  300 zł