Zakończenie: 02-07-2015 20:30 ÷ 22:40
Prusy Książęce 1525-1657, szeląg, 1596
116404
| III |
260 zł szac. 200 zł 645 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, trojak, 1601
116349
popiersie króla w prawo | II- |
280 zł szac. 300 zł 544 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, sygnet z orzełkiem legionowym
116291
austriacka próba srebra "935" | III |
280 zł szac. 250 zł 2094 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Pomorze, grosz, XV w.
114284
Aw: Gryf kroczący w lewo, między łapami kółko, MONETA GRI... | III+ |
300 zł szac. 500 zł 382 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, ort, 1657
87803
litery S - CH (inicjały Stanisława Chrząstowkiego) po bok... | III |
300 zł szac. 300 zł 375 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Dwuczęściowa odznaka pamiątkowa Związku Towarzystw Powstańców i Wojaków "Powstaniec Broni", 1927
116302
| III+ |
310 zł szac. 400 zł 991 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1912 ЭБ
116290
| II- |
320 zł szac. 400 zł 431 wyświetleń |
6 | zakończona | |
RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich, "Tobruk"
116402
na stronie odwrotnej punca srebra 800 i numer 1814, srebr... | I- |
320 zł szac. 500 zł 823 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, ort, 1615
116337
mała głowa z szeroką kryzą, łapa niedźwiedzia w tarczy, n... | III |
330 zł szac. 500 zł 232 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1982
87689
Ochrona Środowiska - Niedźwiedź | I- |
330 zł szac. 250 zł 156 wyświetleń |
3 | zakończona |