II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Generalny Inspektor Sił Zbrojnych

Cena wylicytowana: 6 800 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 22:30:30
109953
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Generalny Inspektor Sił Zbrojnych, dwuczęściowa, nakrętka W. GONTARCZYK
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: metal srebrzony i oksydowany 34 x 35 mm, emalia, uszkodzony słupek, ponownie lutowany

Cena końcowa: 6 800 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 936

1)  6 800 zł
2)  6 600 zł
3)  1 250 zł
4)  980 zł
5)  960 zł
6)  940 zł