Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 22:21:00
109737
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, Jan III Sobieski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 283

1)  180 zł
2)  180 zł
3)  145 zł
4)  135 zł
5)  110 zł
6)  95 zł
7)  90 zł