Pomorze Zachodnie, 4 x denary jednostronne, XIV-XV w.

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 21:48:30
109313
Opis: Pomorze Zachodnie - Biskupstwo Kamieńskie - Kołobrzeg, 4 x denary jednostronne, XIV-XV w.
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki, patyna
Literatura: Dbg-P. 185 (1x) i 186 (2x)

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 287

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł