Polska, dukat koronacyjny, 1697

Cena wylicytowana: 4 100 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 21:33:00
64701
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733, dukat koronacyjny, 1697, Drezno, Aw: napis pod koroną i gałązkami palmowymi, Rw: Ręka z szablą i napis: PRO REGNO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.41 g, lekko gięty, stara patyna
Literatura: Kahnt 247, Fr. 2830

Cena końcowa: 4 100 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 987

1)  4 100 zł
2)  4 000 zł
3)  3 900 zł
4)  2 500 zł