Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 21:04:00
109756
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 500.000 marek polskich, 30.08.1923, ukośny czerwony nadruk WZÓR i dwukrotnie poziomo BEZ WARTOŚCI, dwukrotnie perforowane, seria D No 001234❉, D No 567890❉
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamany w pionie, w lewej górnej części banknotu ubytki papieru, bardzo rzadkie
Literatura: Lucow 435a (R5), Miłczak'05 - patrz 36, Miłczak'12 36We

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 172

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł