Aukcja nr 9
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
1139 | MALTA krzyż oficerski Zakonu Maltańskiego, złocony, biała emalia 50 x 50 mm, oryginalne pudełko; drobne uszkodzeniaemalii |
250 zł 200 zł