Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  Ordery, odznaczenia i odznaki  POLSKA
1121 POLSKA
krzyż złoty Orderu Wojskowego Polskiego (IV klasa) 1831 r., dęty w złocie, emaliowany 38.6 x 38.6 mm, na wstążceszerokości 31,5 mm z warsztatu Pawła Siennickiego w Wa..
2 500 zł
2 000 zł
1122 POLSKA
odznaka pamiątkowa w kształcie dzwonka Milicji Obywatelskiej miasta Łęczycy, wybita w 1915 r., Aw: HerbŁęczycy, niżej napis i kobieta z dzieckiem na tle płonącego mia..
100 zł
80 zł
1123 POLSKA
krzyż srebrny Orderu Wojennego Virtuti Militari (V klasa) 1933-1939- wtórnik, srebro z puncą państwową 3 i imiennikJ.K. (zakład Knedlera), emaliowany 34 x 34 mm, brak..
200 zł
1124 POLSKA
krzyż Orderu Odrodzenia Polski (IV klasa 1918), na oryginalnej wstążce, tombak złocony i emaliowany, 53 x 53 mm,
150 zł
200 zł
1125 POLSKA
krzyż Orderu Odrodzenia Polski (IV klasa 1918), j.w., drobne ubytki emalii na ramionach, oryginalne pudełko
160 zł
1126 POLSKA
krzyż Orderu Odrodzenia Polski (V klasa 1918), tombak złocony i emaliowany, 42 x 42 mm, drobne pęknięcia emalii
120 zł
140 zł
1127 POLSKA
Krzyż Walecznych (1920), czterokrotnie nadany (trzy listewki), grawerski, bez numerów, ze wstążką, brąz 38 x 38 mm
90 zł
140 zł
1128 POLSKA
odznaka 28 Pułku Strzelców Kaniowskich m.p. Łódź, żołnierska, bardzo ciekawa odmiana wykonana w srebrzez puncą 2 i literą G, nr 72, wykonana w zakładzie W. Gontarczyk..
200 zł
230 zł
1129 POLSKA
odznaka 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty m. p. Kutno, żołnierska 41,5 x 43.0 mm, mosiądz, na odwrocie numer 824,nakrętka oznakowana Jutkowski i Lewin Warszawa Sienna 88
80 zł
105 zł
1130 POLSKA
odznaka 4 Pułku Artylerii Ciężkiej m.p. Łódź, żołnierska 42.5 x 42.5 mm, mosiądz, na odwrocie numer 272, nakrętkaJ. Michorowski Grawer Warszawa Nowy Świat 15, rzadsza
100 zł
80 zł
1131 POLSKA
Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto, emaliowany, w oryginalnym pudełku
3 000 zł
2 500 zł
1132 POLSKA
krzyż złoty Orderu Wojennego Virtuti Militari (IV klasa) bez wstążki, złoto, emaliowany 37.6 x 37.7 mm, 33.45 g.,wykonany w końcu lat 40-tych w Moskwie w złocie próby..
4 500 zł
1133 POLSKA
2 600 zł
1134 POLSKA
srebrny i brązowy Krzyż Zasługi RP, wykonane w Moskwie w końcu lat 40-tych, srebro emaliowane, wstążki, drobneuszkodzenia emalii na ramionach krzyża srebrnego
30 zł
30 zł