Aukcja nr 9
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
1141 | NIEMCY pamiątkowy krzyż zasługi Korpusu Morskiego Flandria, bez wstążki, tombak 40.4 x 40.0 mm |
II+ EF+ |
80 zł | |
1142 | NIEMCY odznaka pamiątkowa zawodów strzeleckich, tombak, emalia 35.0 x 35.0 mm |
30 zł 24 zł
1143 | ROSJA krzyż Orderu Św. Anny (II klasa) koniec XIX w., złoto (punca 56 na uszku i inicjały AK na ramieniu pod emalią),emalia czerwona, biała, niebieska i różowa bez wstążki .. |
I- UNC- |
800 zł 1 050 zł
1144 | ROSJA krzyż Orderu Św. Anny (IV klasa) lata 80-te XIX w., złoto (punca na uszku i ĘO na ramieniu pod emalią), emaliaczerwona, biała, niebieska i różowa, 34.5 x 34.5 mm, bez.. |
II+ EF+ |
450 zł 60 zł
1145 | ROSJA krzyż Orderu Św. Stanisława (III klasa z mieczami) lata 80-te XIX w., złocony (punce K i ĘO na ramieniu), emaliaczerwona, zielona i biała, 39.8 x 39.8 mm, drobne pękn.. |
500 zł 400 zł
1146 | ROSJA krzyż Orderu Św. Stanisława (III klasa) lata 80-te XIX w., złoto (punca 56 na uszku i litery ĘO na ramieniu), emaliaczerwona, biała i zielona, 39.5 x 39.5 mm, ubytki .. |
450 zł 360 zł
1147 | ROSJA odznaka w kształcie korony, złoto emalia biała, czerwona i niebieska, na okrągłej podkładce srebrnej obciągniętejmateriałem, z nakrętką. Jest to odznaka noszona przez.. |
II+ EF+ |
120 zł 560 zł
1148 | ROSJA miniatura Orderu Św. Jerzego, złoto, emalia 11x11 mm |
I- UNC- |
80 zł 320 zł
1149 | ROSJA medal za uwłaszczenie chłopów w Królestwie Polskim, srebro 28.0 mm, wybito 650 egz. |
II+ EF+ |
180 zł 310 zł
1150 | ROSJA medal Zasługi dla Nauczycielstwa, srebro (punca 84 na uszku), bez wstążki, 28.5 mm |
II- EF- |
60 zł 110 zł
1151 | ROSJA znaczek pamiątkowy z uszkiem na 25-lecie istnienia Rosyjskiego Towarzystwa Technicznego, srebro (punca 84 nauszku), emalia niebieska, biała, czerwona i czarna, ślady .. |
140 zł 120 zł
1152 | ROSJA znaczek pamiątkowy z uszkiem nadawany w 1908 r. z okazji 75-lecia istnienia Domu Mikołajewskiego (car MikołajI i następcy), srebro (punca 84 na uszku), emalia biała, .. |
200 zł 480 zł
1153 | ROSJA znaczek pamiątkowy Towarzystwa Dobroczynnego Narodowej Trzeźwości, srebro (punca 84), emalia czerwona,zielona i czarna, złocenia |
I- UNC- |
200 zł 235 zł
1154 | ROSJA odznaka pamiątkowa dwuczęściowa z inicjałami DB, srebro złocone, podkładka i nakrętka puncowane, odcięta koronacarska |
100 zł 155 zł
1155 | ROSJA pułkowa odznaka pamiątkowa, biały metal, złocenia, nakrętka mosiężna |
I UNC |
100 zł 310 zł