Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
1141 NIEMCY
pamiątkowy krzyż zasługi Korpusu Morskiego Flandria, bez wstążki, tombak 40.4 x 40.0 mm
80 zł
1142 NIEMCY
odznaka pamiątkowa zawodów strzeleckich, tombak, emalia 35.0 x 35.0 mm
30 zł
24 zł
1143 ROSJA
krzyż Orderu Św. Anny (II klasa) koniec XIX w., złoto (punca 56 na uszku i inicjały AK na ramieniu pod emalią),emalia czerwona, biała, niebieska i różowa bez wstążki ..
800 zł
1 050 zł
1144 ROSJA
krzyż Orderu Św. Anny (IV klasa) lata 80-te XIX w., złoto (punca na uszku i ĘO na ramieniu pod emalią), emaliaczerwona, biała, niebieska i różowa, 34.5 x 34.5 mm, bez..
450 zł
60 zł
1145 ROSJA
krzyż Orderu Św. Stanisława (III klasa z mieczami) lata 80-te XIX w., złocony (punce K i ĘO na ramieniu), emaliaczerwona, zielona i biała, 39.8 x 39.8 mm, drobne pękn..
500 zł
400 zł
1146 ROSJA
krzyż Orderu Św. Stanisława (III klasa) lata 80-te XIX w., złoto (punca 56 na uszku i litery ĘO na ramieniu), emaliaczerwona, biała i zielona, 39.5 x 39.5 mm, ubytki ..
450 zł
360 zł
1147 ROSJA
odznaka w kształcie korony, złoto emalia biała, czerwona i niebieska, na okrągłej podkładce srebrnej obciągniętejmateriałem, z nakrętką. Jest to odznaka noszona przez..
120 zł
560 zł
1148 ROSJA
miniatura Orderu Św. Jerzego, złoto, emalia 11x11 mm
80 zł
320 zł
1149 ROSJA
medal za uwłaszczenie chłopów w Królestwie Polskim, srebro 28.0 mm, wybito 650 egz.
180 zł
310 zł
1150 ROSJA
medal Zasługi dla Nauczycielstwa, srebro (punca 84 na uszku), bez wstążki, 28.5 mm
60 zł
110 zł
1151 ROSJA
znaczek pamiątkowy z uszkiem na 25-lecie istnienia Rosyjskiego Towarzystwa Technicznego, srebro (punca 84 nauszku), emalia niebieska, biała, czerwona i czarna, ślady ..
140 zł
120 zł
1152 ROSJA
znaczek pamiątkowy z uszkiem nadawany w 1908 r. z okazji 75-lecia istnienia Domu Mikołajewskiego (car MikołajI i następcy), srebro (punca 84 na uszku), emalia biała, ..
200 zł
480 zł
1153 ROSJA
znaczek pamiątkowy Towarzystwa Dobroczynnego Narodowej Trzeźwości, srebro (punca 84), emalia czerwona,zielona i czarna, złocenia
200 zł
235 zł
1154 ROSJA
odznaka pamiątkowa dwuczęściowa z inicjałami DB, srebro złocone, podkładka i nakrętka puncowane, odcięta koronacarska
100 zł
155 zł
1155 ROSJA
pułkowa odznaka pamiątkowa, biały metal, złocenia, nakrętka mosiężna
100 zł
310 zł