Aukcja 9 / 1145

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  Ordery, odznaczenia i odznaki  ROSJA

krzyż Orderu Św. Stanisława (III klasa z mieczami) lata 80-te XIX w., złocony (punce K i ĘO na ramieniu), emaliaczerwona, zielona i biała, 39.8 x 39.8 mm, drobne pęknięcia i ubytki emalii

Numer: 1145
Opis: ROSJA. krzyż Orderu Św. Stanisława (III klasa z mieczami) lata 80-te XIX w., złocony (punce K i ĘO na ramieniu), emaliaczerwona, zielona i biała, 39.8 x 39.8 mm, drobne pęknięcia i ubytki emalii
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 400 zł
Ilość odsłon: 1085