Aukcja 9 / 1144

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  Ordery, odznaczenia i odznaki  ROSJA

krzyż Orderu Św. Anny (IV klasa) lata 80-te XIX w., złoto (punca na uszku i ĘO na ramieniu pod emalią), emaliaczerwona, biała, niebieska i różowa, 34.5 x 34.5 mm, bez wstążki, ślady lutowania na ramieniu

Numer: 1144
Opis: ROSJA. krzyż Orderu Św. Anny (IV klasa) lata 80-te XIX w., złoto (punca na uszku i ĘO na ramieniu pod emalią), emaliaczerwona, biała, niebieska i różowa, 34.5 x 34.5 mm, bez wstążki, ślady lutowania na ramieniu
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena wylicytowana: 60 zł
Ilość odsłon: 1087