Aukcja 9 / 1143

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  Ordery, odznaczenia i odznaki  ROSJA

krzyż Orderu Św. Anny (II klasa) koniec XIX w., złoto (punca 56 na uszku i inicjały AK na ramieniu pod emalią),emalia czerwona, biała, niebieska i różowa bez wstążki i zawieszki 43 x 43 mm

Numer: 1143
Opis: ROSJA. krzyż Orderu Św. Anny (II klasa) koniec XIX w., złoto (punca 56 na uszku i inicjały AK na ramieniu pod emalią),emalia czerwona, biała, niebieska i różowa bez wstążki i zawieszki 43 x 43 mm
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 1 050 zł
Ilość odsłon: 1108