Aukcja 9 / 1139

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  Ordery, odznaczenia i odznaki  MALTA

krzyż oficerski Zakonu Maltańskiego, złocony, biała emalia 50 x 50 mm, oryginalne pudełko

Numer: 1139
Opis: MALTA. krzyż oficerski Zakonu Maltańskiego, złocony, biała emalia 50 x 50 mm, oryginalne pudełko; drobne uszkodzeniaemalii
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 200 zł
Ilość odsłon: 798