Aukcja 9 / 1128

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  Ordery, odznaczenia i odznaki  POLSKA

odznaka 28 Pułku Strzelców Kaniowskich m.p. Łódź, żołnierska, bardzo ciekawa odmiana wykonana w srebrzez puncą 2 i literą G, nr 72, wykonana w zakładzie W. Gontarczyka, rzadko występuje w handlu

Numer: 1128
Opis: POLSKA. odznaka 28 Pułku Strzelców Kaniowskich m.p. Łódź, żołnierska, bardzo ciekawa odmiana wykonana w srebrzez puncą 2 i literą G, nr 72, wykonana w zakładzie W. Gontarczyka, rzadko występuje w handlu
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 230 zł
Ilość odsłon: 890