Aukcja 9 / 1125

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  Ordery, odznaczenia i odznaki  POLSKA

krzyż Orderu Odrodzenia Polski (IV klasa 1918), j.w., drobne ubytki emalii na ramionach, oryginalne pudełko

Numer: 1125
Opis: POLSKA. krzyż Orderu Odrodzenia Polski (IV klasa 1918), j.w., drobne ubytki emalii na ramionach, oryginalne pudełko
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Cena szacunkowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 128 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 822