Aukcja 9 / 1123

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  Ordery, odznaczenia i odznaki  POLSKA

krzyż srebrny Orderu Wojennego Virtuti Militari (V klasa) 1933-1939- wtórnik, srebro z puncą państwową 3 i imiennikJ.K. (zakład Knedlera), emaliowany 34 x 34 mm, brak dwóch kulek na końcach ramion i duże ubytki emalii, nietypowykształt zawieszki

Numer: 1123
Opis: POLSKA. krzyż srebrny Orderu Wojennego Virtuti Militari (V klasa) 1933-1939- wtórnik, srebro z puncą państwową 3 i imiennikJ.K. (zakład Knedlera), emaliowany 34 x 34 mm, brak dwóch kulek na końcach ramion i duże ubytki emalii, nietypowykształt zawieszki
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1649