Aukcja 9 / 1121

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  Ordery, odznaczenia i odznaki  POLSKA

krzyż złoty Orderu Wojskowego Polskiego (IV klasa) 1831 r., dęty w złocie, emaliowany 38.6 x 38.6 mm, na wstążceszerokości 31,5 mm z warsztatu Pawła Siennickiego w Warszawie. Stan zachowania krzyża dobry, na ramionachkrzyża niewielkie ubytki czarnej emalii, duże ubytki w wieńcu i na orle

Numer: 1121
Opis: POLSKA. krzyż złoty Orderu Wojskowego Polskiego (IV klasa) 1831 r., dęty w złocie, emaliowany 38.6 x 38.6 mm, na wstążceszerokości 31,5 mm z warsztatu Pawła Siennickiego w Warszawie. Stan zachowania krzyża dobry, na ramionachkrzyża niewielkie ubytki czarnej emalii, duże ubytki w wieńcu i na orle; dobry stan zachowania wstążki (rzadkość),Order Wojenny Virtuti Militari poz.4, jeden z lepiej zachowanych znanych egz., rzadkość
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Ilość odsłon: 1725