Aukcja 9 / 1098

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  NIEMCY

medal sygnowany BRANDT F (medalier szwajcarski działający we Francji i w Niemczech), wybity w 1828 r.,poświęcony prof. Aleksandrowi Humboldtowi, Aw: Popiersie Humboldta i napis, Rw: Bóg Słońca Febus na rydwanie,niżej znaki zodiaku

Numer: 1098
Opis: NIEMCY. medal sygnowany BRANDT F (medalier szwajcarski działający we Francji i w Niemczech), wybity w 1828 r.,poświęcony prof. Aleksandrowi Humboldtowi, Aw: Popiersie Humboldta i napis, Rw: Bóg Słońca Febus na rydwanie,niżej znaki zodiaku; siedzący mężczyzna i kobieta, brąz 63.0 mm., 139.18 g., ładna patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 150 zł
Ilość odsłon: 527